Hoppa till sidans innehåll

Sunnespelen 2009


 Sunne-spelen 4 juli 2009  IFK Sunne arrangerade på Fryxellska IP
 
    MÄN 100 M    Vind 0,0  

1 Tomas Olsson -89 Kils AIK 11,54
2 Johan Olsson -91 Kils AIK 11,83 (DM P19)
3 Daniel Nordqvist -91 IF Göta 11,84 (DM P19)
4 Emil Enander Boqvist -91 SK Bore 12,76 (DM P19)
5 Leif Johansson -50 Kils AIK 13,77

    MÄN 200 M    Vind +1,2  
1 Tomas Olsson -89 Kils AIK 23,12
2 Johan Olsson -91 Kils AIK 24,27 (DM P19)
3 Leif Johansson -50 Kils AIK 28,36

    MÄN 800 M      
1 André Rangelind -91 IFK Likenäs 2.09,12

    MÄN HÖJD      
1 Emil Enander Boqvist -91 SK Bore 1,65

    MÄN LÄNGD      
1 Daniel Nordqvist -91 IF Göta 6,43 -0,4
2 Emil Enander Boqvist -91 SK Bore 5,38 0,0

    P17 100 M    Vind -1,7  
1 Anders Teigen -92 Kils AIK 11,63
2 Fabrel Kibondzi -93 Filipstads FIK 11,95
3 Sebastian Thörngren -93 SK Bore 13,13

    P17 200 M    Vind +0,1  
1 Anders Teigen -92 Kils AIK 23,65
2 Hassan Abdiwaahab -93 IK Vikings FIK 27,50

    P17 800 M      
1 Andreas Karlsson -92 IF Göta 2.13,37

    P17 HÖJD      
1 Carl Håkansson -92 IF Göta 1,85
2 Fabrel Kibondzi -93 Filipstads FIK 1,80
3 Viktor Warg -93 KFUM Arvika 1,70

    P17 TRESTEG      
1 Viktor Warg -93 KFUM Arvika 12,26 -0,4

    P17 KULA 5,0      
1 Oskar Arlestrand -92 IFK Sunne 12,13

    P17 SPJUT 700      
1 Sebastian Thörngren -93 SK Bore 58,52

    P15 100 M    Vind 0,0  
1 Fredrik Finstad -94 Ekshärad FI 12,39
2 Filip Schützer -95 IF Göta 12,58 (DM P14)
3 Nils Andersson -94 SK Bore 12,90
4 Martin Jonsson -95 SK Bore 13,65 (DM P14)

    P15 200 M    Vind +0,1  
1 Fredrik Finstad -94 Ekshärad FI 24,41

    P15 800 M      
1 Ralf Pullola -94 Filipstads FIK 2.23,80
2 Alexander Bennetoft -94 Säffle FIK 2.25,01
3 Adrian Nilsson -95 SK Bore 2.34,98

    P15 HÖJD      
1 Pierre Strand -94 Filipstads FIK 1,65
2 Adam Maschel -95 SK Bore 1,50
3 Nils Andersson -94 SK Bore 1,50
4 Adrian Nilsson -95 SK Bore 1,35

    P15 LÄNGD      
1 Alexander Bennetoft -94 Säffle FIK 4,96 -1,0
2 Pierre Strand -94 Filipstads FIK 4,89 -1,2
3 Nils Andersson -94 SK Bore 4,22 -1,1

    P15 TRESTEG      
1 Pierre Strand -94 Filipstads FIK 10,69 0,0
2 Martin Jonsson -95 SK Bore 9,97 -0,9
3 Adrian Nilsson -95 SK Bore 8,94 -1,1
- Adam Maschel -95 SK Bore 0,00

    P15 KULA 4,0      
1 Michael Shirafkan-Nejad -95 IF Göta 10,45

    P15 SPJUT 600      
1 Adam Maschel -95 SK Bore 41,85
2 Michael Shirafkan-Nejad -95 IF Göta 27,93
3 Adrian Nilsson -95 SK Bore 26,51

    P13 80 M    Vind -1,1  
1 Patrik Skärlén -96 IFK Sunne 11,37
2 Felix Sandström -96 IK Vikings FIK 12,60
3 Johan Alin -96 IF Göta 12,66

    P13 200 M    Vind +0,5  
1 Joel Fallberg -96 IFK Sunne 29,37
2 Felix Sandström -96 IK Vikings FIK 31,23
3 Johan Alin -96 IF Göta 31,52

    P13 800 M      
1 Joel Fallberg -96 IFK Sunne 2.30,58

    P13 HÖJD      
1 Joel Fallberg -96 IFK Sunne 1,33
2 Felix Sandström -96 IK Vikings FIK 1,25
3 Johan Alin -96 IF Göta 1,20

    P13 LÄNGD ZON      
1 Patrik Skärlén -96 IFK Sunne 4,64 0,0

    P13 KULA 3,0      
1 Martin Gustafsson -96 IFK Sunne 12,91
2 Kamil Hulu -96 IFK Sunne 8,67
3 Felix Sandström -96 IK Vikings FIK 7,72
4 Yassin El Hamoul -96 IFK Sunne 7,59

    P13 SPJUT 400      
1 Martin Gustafsson -96 IFK Sunne 37,01
2 Andrée Nilsson -97 SK Bore 34,63
3 Felix Sandström -96 IK Vikings FIK 26,64
4 Rasmus Sandström -98 IK Vikings FIK 16,71

    P12 80 M    Vind +0,8  
1 Oscar Jansson -97 IFK Kristinehamn 11,15
2 Daniel Thorén -97 Ransäters AIS 11,78
3 Simon Kohlberg -97 KFUM Arvika 12,05
4 Emil Johansson -97 IFK Sunne 12,76

    P12 200 M    Vind -0,7  
1 Oscar Jansson -97 IFK Kristinehamn 27,97
2 Daniel Thorén -97 Ransäters AIS 29,48
3 Simon Kohlberg -97 KFUM Arvika 31,10
4 Emil Johansson -97 IFK Sunne 33,56

    P12 800 M      
1 Daniel Thorén -97 Ransäters AIS 2.45,12
2 Andrée Nilsson -97 SK Bore 2.47,49
3 Simon Kohlberg -97 KFUM Arvika 2.50,33
4 Emil Johansson -97 IFK Sunne 2.54,51

    P12 HÖJD      
1 Andrée Nilsson -97 SK Bore 1,40
2 Daniel Thorén -97 Ransäters AIS 1,30
3 Simon Kohlberg -97 KFUM Arvika 1,30
4 Emil Johansson -97 IFK Sunne 1,15
5 André Carlbäck -97 IFK Sunne 1,10

    P12 LÄNGD ZON      
1 Oscar Jansson -97 IFK Kristinehamn 4,28
2 Simon Kohlberg -97 KFUM Arvika 4,17
3 Emil Johansson -97 IFK Sunne 4,09 4,03 4,02
4 Andrée Nilsson -97 SK Bore 4,09 4,03 3,97
5 Oskar Nilsson -97 IFK Sunne 3,91

    P12 KULA 3,0      
1 Andrée Nilsson -97 SK Bore 8,29
2 Daniel Thorén -97 Ransäters AIS 7,78
3 Oskar Nilsson -97 IFK Sunne 7,42
4 Simon Kohlberg -97 KFUM Arvika 6,78

    P11 60 M  HEAT 1  Vind +0,5  
1 Elias Edvinsson -98 IK Vikings FIK 9,63 Final
2 Simon Hjortenbo -98 IFK Sunne 9,68 Final
3 Andreas Djuvfeldt -98 IF Göta 9,91 Final
4 George Svensson -98 Ransäters AIS 10,19

    P11 60 M  HEAT 2  Vind 0,0  
1 Johan Grönqvist -98 IFK Sunne 9,65 Final
2 Elis Berg -98 IFK Sunne 9,99
3 Albin Carlsson -98 KFUM Arvika 10,08

    P11 60 M  HEAT 3  Vind 0,0  
1 Viktor Walldén -98 Kils AIK 9,37 Final
2 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 9,79 Final
3 Tobias Djuvfeldt -98 IF Göta 10,24
4 Isak Norberg -98 IK Vikings FIK 10,36

    P11 60 M  FINAL  Vind 0,0  
1 Viktor Walldén -98 Kils AIK 9,05
2 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 9,30
3 Johan Grönqvist -98 IFK Sunne 9,51
4 Elias Edvinsson -98 IK Vikings FIK 9,70
5 Simon Hjortenbo -98 IFK Sunne 9,79
6 Andreas Djuvfeldt -98 IF Göta 10,02

    P11 200 M  HEAT 1  Vind -1,5  
1 Henrik Larsson -99 IF Göta 32,01
2 Tobias Djuvfeldt -98 IF Göta 34,66
3 Albin Carlsson -98 KFUM Arvika 34,78
4 Isak Norberg -98 IK Vikings FIK 34,85

    P11 200 M  HEAT 2  Vind -0,6  
1 Viktor Walldén -98 Kils AIK 32,16
2 Johan Grönqvist -98 IFK Sunne 32,80
3 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 32,81
4 Simon Hjortenbo -98 IFK Sunne 33,01
5 Andreas Djuvfeldt -98 IF Göta 33,32

    P11 200 M  SAMLAD LISTA    
1 Henrik Larsson -99 IF Göta 32,01
2 Viktor Walldén -98 Kils AIK 32,16
3 Johan Grönqvist -98 IFK Sunne 32,80
4 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 32,81
5 Simon Hjortenbo -98 IFK Sunne 33,01
6 Andreas Djuvfeldt -98 IF Göta 33,32
7 Tobias Djuvfeldt -98 IF Göta 34,66
8 Albin Carlsson -98 KFUM Arvika 34,78
9 Isak Norberg -98 IK Vikings FIK 34,85

    P11 400 M      
1 Viktor Walldén -98 Kils AIK 1.18,37
2 Elias Edvinsson -98 IK Vikings FIK 1.19,50
3 Johan Grönqvist -98 IFK Sunne 1.19,62
4 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 1.19,94

    P11 HÖJD      
1 Markus Asplund -98 SK Bore 1,23
2 Johan Grönqvist -98 IFK Sunne 1,15
3 Elias Edvinsson -98 IK Vikings FIK 1,15
4 Simon Hjortenbo -98 IFK Sunne 1,15
5 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 1,10
6 Rasmus Sandström -98 IK Vikings FIK 1,00
7 Isak Norberg -98 IK Vikings FIK 0,95

    P11 LÄNGD ZON      
1 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 3,87
2 Max Nero -98 IF Göta 3,60
3 Simon Hjortenbo -98 IFK Sunne 3,58
4 Markus Asplund -98 SK Bore 3,55
5 Elias Edvinsson -98 IK Vikings FIK 3,49
6 Elis Berg -98 IFK Sunne 3,48
7 Albin Carlsson -98 KFUM Arvika 3,46
8 Tobias Djuvfeldt -98 IF Göta 3,28
9 Rasmus Sandström -98 IK Vikings FIK 3,06
10 George Svensson -98 Ransäters AIS 2,95

    P11 KULA 2,0      
1 Markus Asplund -98 SK Bore 8,55
2 Simon Hjortenbo -98 IFK Sunne 8,41
3 Max Nero -98 IF Göta 8,28
4 Rasmus Sandström -98 IK Vikings FIK 7,56
5 Elias Edvinsson -98 IK Vikings FIK 7,30
6 Elis Berg -98 IFK Sunne 7,24
7 Isak Norberg -98 IK Vikings FIK 7,20
8 Johan Grönqvist -98 IFK Sunne 6,51
9 Lars Eriksson -98 IFK Sunne 6,11
10 George Svensson -98 Ransäters AIS 5,32

    P10 60 M    Vind 0,0  
1 Henrik Larsson -99 IF Göta 9,12
2 Erik Vestlund -99 Kils AIK 9,87
3 Marcus Nilsson -99 IK Vikings FIK 9,96
4 Alfred Nilsson -99 IK Vikings FIK 10,05
5 Richard Magnusson -99 IFK Sunne 10,17
6 Johann Wahlgren -99 IFK Kristinehamn 11,02

    P10 400 M      
1 Henrik Larsson -99 IF Göta 1.18,72
2 Johann Wahlgren -99 IFK Kristinehamn 1.22,95
3 Marcus Nilsson -99 IK Vikings FIK 1.26,85
4 Alfred Nilsson -99 IK Vikings FIK 1.27,50
5 Richard Magnusson -99 IFK Sunne 1.35,56
6 John Mattsson -99 IFK Sunne 1.37,04

    P10 HÖJD      
1 Henrik Larsson -99 IF Göta 1,26
2 Erik Vestlund -99 Kils AIK 1,10
3 Johann Wahlgren -99 IFK Kristinehamn 1,00
4 Marcus Nilsson -99 IK Vikings FIK 0,90

    P10 LÄNGD ZON      
1 Henrik Larsson -99 IF Göta 4,49
2 Erik Vestlund -99 Kils AIK 3,53
3 Alfred Nilsson -99 IK Vikings FIK 3,40
4 Marcus Nilsson -99 IK Vikings FIK 3,28
5 Richard Magnusson -99 IFK Sunne 3,18
6 Johann Wahlgren -99 IFK Kristinehamn 3,16
7 John Mattsson -99 IFK Sunne 2,86

    P10 KULA 2,0      
1 Erik Vestlund -99 Kils AIK 8,75
2 Anton Larsson -99 SK Bore 7,30
3 Richard Magnusson -99 IFK Sunne 6,54
4 Alfred Nilsson -99 IK Vikings FIK 6,15
5 John Mattsson -99 IFK Sunne 5,51
6 Johann Wahlgren -99 IFK Kristinehamn 5,00

    P9 60 M    Vind 0,0  
1 Adam Vestlund -00 Kils AIK 10,03
2 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn 10,15
3 Simon Björkengren -00 IF Göta 10,17

    P9 400 M      
1 Adam Vestlund -00 Kils AIK 1.30,67
2 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn 1.38,14

    P9 HÖJD      
1 Adam Vestlund -00 Kils AIK 1,10
2 Julius Berg -00 IFK Sunne 1,05
3 Simon Björkengren -00 IF Göta 1,00
4 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn 0,95

    P9 LÄNGD ZON      
1 Adam Vestlund -00 Kils AIK 3,53
2 Simon Björkengren -00 IF Göta 3,29
3 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn 2,97

    P9 KULA 2,0      
1 Adam Vestlund -00 Kils AIK 7,62
2 Julius Berg -00 IFK Sunne 6,48
3 Simon Björkengren -00 IF Göta 5,29
4 Samuel Brunnsgård -00 IFK Kristinehamn 4,20

    P8 60 M  HEAT 1  Vind 0,0  
1 Bamse Fredriksson -02 Säffle FIK 10,42 Final
2 Adam Hjortenbo -01 IFK Sunne 10,79 Final
3 Viktor Olsson -02 IK Vikings FIK 12,15
4 Petter Lander -01 Kils AIK 12,37
5 Wille Tryggvesson -01 IFK Kristinehamn 13,38

    P8 60 M  HEAT 2  Vind 0,0  
1 Johan Forsberg -01 Kils AIK 10,66 Final
2 Daniel Lithner -01 Säffle FIK 11,06 Final
3 Edvard Nilsson -01 IK Vikings FIK 11,33 Final
4 Lukas Johansson -02 IFK Sunne 12,00 Final
5 Rasmus Strand -01 Filipstads FIK 12,00
6 Ola Hjortenbo -02 IFK Sunne 12,09

    P8 60 M  FINAL  Vind +0,3  
1 Bamse Fredriksson -02 Säffle FIK 10,48
2 Johan Forsberg -01 Kils AIK 10,51
3 Daniel Lithner -01 Säffle FIK 10,78
4 Adam Hjortenbo -01 IFK Sunne 11,09
5 Edvard Nilsson -01 IK Vikings FIK 11,15
6 Lukas Johansson -02 IFK Sunne 12,22

    P8 400 M      
1 Johan Forsberg -01 Kils AIK 1.25,4m
2 Daniel Lithner -01 Säffle FIK 1.33,1m
3 Adam Hjortenbo -01 IFK Sunne 1.33,2m
4 Petter Lander -01 Kils AIK 1.34,6m
5 Edvard Nilsson -01 IK Vikings FIK 1.37,3m
6 Lukas Johansson -02 IFK Sunne 1.46,3m
7 Viktor Olsson -02 IK Vikings FIK 1.47,8m
8 Wille Tryggvesson -01 IFK Kristinehamn 1.50,4m
- Ola Hjortenbo -02 IFK Sunne bröt

    P8 HÖJD      
1 Edvard Nilsson -01 IK Vikings FIK 0,90
2= Lukas Johansson -02 IFK Sunne 0,85
2= Adam Hjortenbo -01 IFK Sunne 0,85
4 Daniel Lithner -01 Säffle FIK 0,85
5 Ola Hjortenbo -02 IFK Sunne 0,75
- Alexander Larsson -02 Ludvika FFI 0,00

    P8 LÄNGD ZON      
1 Edvard Nilsson -01 IK Vikings FIK 2,88
2 Johan Forsberg -01 Kils AIK 2,85
3 Adam Hjortenbo -01 IFK Sunne 2,77
4 Daniel Lithner -01 Säffle FIK 2,68
5 Petter Lander -01 Kils AIK 2,65
6 Rasmus Strand -01 Filipstads FIK 2,56
7 Viktor Olsson -02 IK Vikings FIK 2,41
8 Ola Hjortenbo -02 IFK Sunne 2,40
9 Wille Tryggvesson -01 IFK Kristinehamn 2,26
10 Lukas Johansson -02 IFK Sunne 2,22
11 Alexander Larsson -02 Ludvika FFI 2,10

    P8 KULA 2,0      
1 Adam Hjortenbo -01 IFK Sunne 5,34
2 Daniel Lithner -01 Säffle FIK 5,16
3 Viktor Olsson -02 IK Vikings FIK 4,68
4 Ola Hjortenbo -02 IFK Sunne 4,21
5 Rasmus Strand -01 Filipstads FIK 4,16
6 Alexander Larsson -02 Ludvika FFI 3,75
7 Wille Tryggvesson -01 IFK Kristinehamn 3,73
8 Lukas Johansson -02 IFK Sunne 3,59

    KVINNOR 100 M    Vind -0,3  
1 Linnéa Norrman -87 IF Göta 12,46
2 Erica Pettersson -90 Kils AIK 12,60 (DM F19)

    KVINNOR 200 M    Vind +1,5  
1 Sofia Thorin -89 KFUM Örebro 25,26

    F17 100 M    Vind -0,3  
3 Emelie Bjuremo -93 SK Bore 13,07
4 Elin Hultgren -92 Karlskoga FIF 13,45
5 Sara Gunnarsson -92 IK Ymer 13,53
6 Ida Thorin -92 Kils AIK 14,29

    F17 200 M    Vind +1,5  
1 Elin Hultgren -92 Karlskoga FIF 27,25

    F17 HÖJD      
1 Kristin Dahlin-Hedqvist -93 IK Vikings FIK 1,48

    F17 LÄNGD      
1 Elin Hultgren -92 Karlskoga FIF 5,00 0,0

    F17 TRESTEG      
1 Kristin Dahlin-Hedqvist -93 IK Vikings FIK 10,19 -0,8

    F17 SPJUT 600      
1 Emelie Bjuremo -93 SK Bore 37,54
2 Yuselin Greek -92 Filipstads FIK 30,43
3 Malin Linder -94 IFK Kristinehamn 18,94

    F15 100 M  HEAT 1  Vind 0,0  
1 Caroline Kuvaas -95 Ski IL, NOR 13,20 Final
2 Lisa Sandström -95 IFK Sunne 13,62 Final
3 Hanna Österberg -95 IF Göta 14,46 Final
4 Sarah Larsson -95 IF Göta 15,10

    F15 100 M  HEAT 2  Vind -1,3  
1 Susanne Schussler -95 IFK Sunne 12,90 Final
2 Alexandra Pfeiffer -95 IK Vikings FIK 13,96 Final
3 Julia Karlsson -95 IF Göta 14,25 Final
4 Madelene Tönnberg -95 IK Vikings FIK 14,70
5 Malin Linder -94 IFK Kristinehamn 15,14

    F15 100 M  FINAL  Vind 0,0  
1 Susanne Schussler -95 IFK Sunne 12,89 (DM F14)
2 Caroline Kuvaas -95 Ski IL, NOR 13,24
3 Lisa Sandström -95 IFK Sunne 13,68 (DM F14)
4 Alexandra Pfeiffer -95 IK Vikings FIK 13,80 (DM F14)
5 Julia Karlsson -95 IF Göta 14,13
6 Hanna Österberg -95 IF Göta 14,41

    F15 200 M    Vind -0,2  
1 Susanne Schussler -95 IFK Sunne 26,36 (DM F14)
2 Caroline Kuvaas -95 Ski IL, NOR 27,19
3 Alexandra Pfeiffer -95 IK Vikings FIK 28,49 (DM F14)

    F15 800 M      
1 Hanna Österberg -95 IF Göta 2.38,56
2 Frida Johansson -95 IF Göta 2.48,10
3 Sara Larsson -95 IF Göta 2.57,78

    F15 HÖJD      
1 Hanna Österberg -95 IF Göta 1,48
2 Frida Johansson -95 IF Göta 1,45
3 Madelene Tönnberg -95 IK Vikings FIK 1,40
4 Sara Larsson -95 IF Göta 1,35
5 Lisa Sandström -95 IFK Sunne 1,25

    F15 LÄNGD      
1 Lisa Sandström -95 IFK Sunne 5,26 -0,1
2 Susanne Schussler -95 IFK Sunne 4,81 -0,4
3 Emma Olsson -94 Kils AIK 4,74 +0,9
4 Caroline Kuvaas -95 Ski IL, NOR 4,64 +0,2
5 Ellen Arvidsson -95 IFK Sunne 3,39 0,0

    F15 TRESTEG      
1 Lisa Sandström -95 IFK Sunne 10,12 -1,0
2 Frida Johansson -95 IF Göta 9,89 -0,9
3 Susanne Schussler -95 IFK Sunne 9,70 -0,1
4 Madelene Tönnberg -95 IK Vikings FIK 9,61 0,0
5 Alexandra Pfeiffer -95 IK Vikings FIK 9,39 0,0
6 Sarah Larsson -95 IF Göta 8,53 -2,0
7 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI 8,45 -1,7
8 Malin Linder -94 IFK Kristinehamn 8,32 +1,1

    F15 KULA 3,0      
1 Amanda Hanstål -95 Säffle FIK 11,39 (DM F14)
2 Julia Marklund -96 SK Bore 10,88
3 Julia Karlsson -95 IF Göta 10,06 (DM F14)
4 Susan Shirafkan-Nejad -95 IF Göta 10,01 (DM F14)
5 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI 9,29
6 Nadia Shirafkan-Nejad -95 IF Göta 9,28
7 Sara Larsson -95 IF Göta 9,08
8 Sarah Larsson -95 IF Göta 7,29
9 Lisa Sandström -95 IFK Sunne 6,54
10 Ellen Arvidsson -95 IFK Sunne 6,36

    F15 SPJUT 400      
1 Frida Ohlsson -94 SK Bore 44,87
2 Amanda Hanstål -95 Säffle FIK 34,28
3 Sandra Larsson -94 Ludvika FFI 27,53
4 Malin Linder -94 IFK Kristinehamn 24,20
5 Alexandra Pfeiffer -95 IK Vikings FIK 24,11
6 Frida Johansson -95 IF Göta 23,49
7 Nadia Shirafkan-Nejad -95 IF Göta 20,79

    F13 80 M  HEAT 1  Vind 0,0  
1 Elin Johannesson -96 IFK Sunne 12,19 Final
2 Julia Jansson -96 Kils AIK 12,19 Final
3 Moa Nordstrand -96 Ransäters AIS 12,45

    F13 80 M  HEAT 2  Vind +0,6  
1 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne 11,09 Final
2 Emely Zakariasén -96 IFK Kristinehamn 11,50 Final
3 Marie Hedell -96 IK Vikings FIK 11,78 Final
4 Anna Jansson -96 Kils AIK 12,01 Final

    F13 80 M  FINAL  Vind -0,1  
1 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne 10,96
2 Emely Zakariasén -96 IFK Kristinehamn 11,57
3 Marie Hedell -96 IK Vikings FIK 11,88
4 Elin Johannesson -96 IFK Sunne 12,10
5 Julia Jansson -96 Kils AIK 12,26
6 Anna Jansson -96 Kils AIK 12,30

    F13 200 M    Vind 0,0  
1 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne 27,56
2 Marie Hedell -96 IK Vikings FIK 30,36
3 Julia Marklund -96 SK Bore 30,70
4 Sofie Karlsson -96 IFK Kristinehamn 30,97
5 Moa Nordstrand -96 Ransäters AIS 33,96

    F13 800 M      
1 Moa Andersson -96 KFUM Arvika 2.52,04

    F13 HÖJD      
1 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne 1,40
2 Julia Marklund -96 SK Bore 1,35
3 Malin Svensson -96 KFUM Arvika 1,35
4= Julia Jansson -96 Kils AIK 1,30
4= Sofie Karlsson -96 IFK Kristinehamn 1,30
4= Anna Jansson -96 Kils AIK 1,30
7 Moa Nordstrand -96 Ransäters AIS 1,25

    F13 LÄNGD ZON      
1 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne 4,85 0,0
2 Emely Zakariasén -96 IFK Kristinehamn 4,61 0,0
3 Julia Marklund -96 SK Bore 4,41 +0,2
4 Sofie Karlsson -96 IFK Kristinehamn 4,36 +0,9
5 Marie Hedell -96 IK Vikings FIK 4,19 0,0
6 Anna Jansson -96 Kils AIK 4,16 0,0
7 Elin Johannesson -96 IFK Sunne 4,15 0,0
8 Malin Svensson -96 KFUM Arvika 4,13 0,0
9 Julia Jansson -96 Kils AIK 4,10 0,0
10 Moa Nordstrand -96 Ransäters AIS 3,99 0,0
11 Moa Andersson -96 KFUM Arvika 3,90 0,0

    F13 KULA 2,0      
1 Julia Marklund -96 SK Bore 12,65
2 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne 10,75
3 Moa Nordstrand -96 Ransäters AIS 9,74
4 Carolina Klang -96 IFK Sunne 8,00

    F13 SPJUT 400      
1 Julia Marklund -96 SK Bore 33,86
2 Anna Karlsson-Tufuga -97 SK Bore 27,15
3 Moa Nordstrand -96 Ransäters AIS 24,38
4 Sandra Vestlund -99 Kils AIK 23,66
5 Felicia Johansson -97 SK Bore 22,66
6 Emely Zakariasén -96 IFK Kristinehamn 22,50
7 Sofie Karlsson -96 IFK Kristinehamn 22,24
8 Helena Åhlén -97 SK Bore 22,02
9 Emilia Kjellberg -96 IFK Sunne 14,22
10 Marie Hedell -96 IK Vikings FIK 13,41

    F12 80 M  HEAT 1  Vind -2,1  
1 Irene Ekelund -97 Kils AIK 11,34 Final
2 Maja Sörebro -97 IFK Kristinehamn 11,98
3 Agnes Larsson -97 IF Göta 12,12
4 Malin Larsson -97 Ransäters AIS 13,31
5 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn 13,50
6 Nathalie Nermark -97 IFK Sunne 13,57

    F12 80 M  HEAT 2  Vind -0,6  
1 Anna Karlsson-Tufuga -97 SK Bore 11,61 Final
2 Matilda Arlestrand -97 IFK Sunne 11,76 Final
3 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn 12,21
4 Therese Karlsson -97 Ransäters AIS 12,32
5 Kjelina Pettersson -97 IK Vikings FIK 12,56
6 Erica Edström -97 IFK Kristinehamn 13,04

    F12 80 M  HEAT 3  Vind 0,0  
1 Hanna Johansson -97 IF Göta 11,78 Final
2 Lisa Piscator -97 IFK Kristinehamn 11,92 Final
3 Anna Olsson -97 Kils AIK 11,94 Final
4 Elin Edgren -97 SK Bore 12,18
5 Ellen Johansson -97 IFK Sunne 12,39
6 Michelle Felixsson -97 Ransäters AIS 12,68

    F12 80 M  FINAL  Vind 0,0  
1 Irene Ekelund -97 Kils AIK 11,26
2 Anna Karlsson-Tufuga -97 SK Bore 11,63
3 Matilda Arlestrand -97 IFK Sunne 11,65
4 Hanna Johansson -97 IF Göta 11,94
5 Lisa Piscator -97 IFK Kristinehamn 12,15
- Anna Olsson -97 Kils AIK ej start

    F12 200 M  HEAT 1  Vind -0,2  
1 Agnes Larsson -97 IF Göta 30,55
2 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn 31,02
3 Therese Karlsson -97 Ransäters AIS 33,00
4 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn 37,23

    F12 200 M  HEAT 2  Vind +1,3  
1 Irene Ekelund -97 Kils AIK 28,09
2 Maja Sörebro -97 IFK Kristinehamn 29,92
3 Matilda Arlestrand -97 IFK Sunne 30,00

    F12 200 M  SAMLAD LISTA    
1 Irene Ekelund -97 Kils AIK 28,09
2 Maja Sörebro -97 IFK Kristinehamn 29,92
3 Matilda Arlestrand -97 IFK Sunne 30,00
4 Agnes Larsson -97 IF Göta 30,55
5 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn 31,02
6 Therese Karlsson -97 Ransäters AIS 33,00
7 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn 37,23

    F12 800 M      
1 Lisa Piscator -97 IFK Kristinehamn 2.46,66
2 Therese Karlsson -97 Ransäters AIS 3.11,51
3 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn 3.27,70

    F12 HÖJD      
1 Anna Karlsson-Tufuga -97 SK Bore 1,39
2 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn 1,36
3 Lisa Piscator -97 IFK Kristinehamn 1,30
4 Elin Edgren -97 SK Bore 1,25
5 Erica Edström -97 IFK Kristinehamn 1,25
6 Felicia Johansson -97 SK Bore 1,20
7= Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn 1,20
7= Michelle Felixsson -97 Ransäters AIS 1,20
9= Louise Sjöström -97 Ransäters AIS 1,05
9= Malin Larsson -97 Ransäters AIS 1,05
11 Therese Karlsson -97 Ransäters AIS 1,00

    F12 LÄNGD ZON      
1 Irene Ekelund -97 Kils AIK 4,73
2 Matilda Arlestrand -97 IFK Sunne 4,41
3 Hanna Johansson -97 IF Göta 4,18
4 Anna Karlsson-Tufuga -97 SK Bore 4,10
5 Maja Sörebro -97 IFK Kristinehamn 4,05
6 Kjelina Pettersson -97 IK Vikings FIK 4,03 4,01
7 Hanne Karlsson -97 IFK Kristinehamn 4,03 3,98
8 Ellen Johansson -97 IFK Sunne 3,99
9 Lisa Piscator -97 IFK Kristinehamn 3,94
10 Elin Edgren -97 SK Bore 3,85
11 Erica Edström -97 IFK Kristinehamn 3,62 3,50 3,42
12 Therese Karlsson -97 Ransäters AIS 3,62 3,50 3,41
13 Malin Larsson -97 Ransäters AIS 3,51
14 Michelle Felixsson -97 Ransäters AIS 3,21
15 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn 3,08

    F12 KULA 2,0      
1 Helena Åhlén -97 SK Bore 11,26
2 Anna Olsson -97 Kils AIK 10,46
3 Agnes Larsson -97 IF Göta 9,44
4 Louise Sjöström -97 Ransäters AIS 9,09
5 Anna Karlsson-Tufuga -97 SK Bore 8,98
6 Elin Edgren -97 SK Bore 8,42
7 Madeleine Olsén -97 IFK Sunne 8,41
8 Michelle Felixsson -97 Ransäters AIS 8,37
9 Felicia Johansson -97 SK Bore 7,80
10 Malin Larsson -97 Ransäters AIS 7,78
11 Therese Karlsson -97 Ransäters AIS 6,84
12 Sabine Steen -97 IFK Kristinehamn 6,82

    F11 60 M  HEAT 1  Vind 0,0  
1 Elina Olsson -98 Kils AIK 9,38 Final
2 Ida Hedin -98 Kils AIK 9,54 Final
3 Sarah Bennetoft -98 Säffle FIK 9,57 Final
4 Emma Olsson -98 IF Göta 9,83
5 Johanna Edgren -98 SK Bore 11,31

    F11 60 M  HEAT 2  Vind 0,0  
1 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 9,35 Final
2 Ellen Abrahamsson -98 Kils AIK 10,34
3 Ellen Nyberg -98 IFK Sunne 10,88
4 Erica Bengtsson -98 Ransäters AIS 11,01

    F11 60 M  HEAT 3  Vind +0,6  
1 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta 9,64 Final
2 Alva Mossberg -98 KFUM Arvika 10,01
3 Ida Spetzig -98 IFK Sunne 10,18
4 Louise Vestlund -98 Kils AIK 10,42
5 Maja Nordstrand -98 Ransäters AIS 10,89

    F11 60 M  HEAT 4  Vind 0,0  
1 Minna Svärd -98 Kils AIK 9,38 Final
2 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn 9,73
3 Sonja Bergqvist -98 IFK Sunne 10,54

    F11 60 M  FINAL  Vind 0,0  
1 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 9,36
2 Elina Olsson -98 Kils AIK 9,45
3 Minna Svärd -98 Kils AIK 9,49
4 Sarah Bennetoft -98 Säffle FIK 9,56
5 Ida Hedin -98 Kils AIK 9,84
6 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta 9,99

    F11 200 M  HEAT 1  Vind -0,3  
1 Alva Mossberg -98 KFUM Arvika 34,45
2 Emma Olsson -98 IF Göta 35,17
3 Louise Vestlund -98 Kils AIK 36,36
4 Johanna Edgren -98 SK Bore 40,40

    F11 200 M  HEAT 2  Vind -0,4  
1 Minna Svärd -98 Kils AIK 31,20
2 Elina Olsson -98 Kils AIK 31,80
3 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 32,64
4 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn 32,84
5 Ida Hedin -98 Kils AIK 33,46
6 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta 33,66

    F11 200 M  SAMLAD LISTA    
1 Minna Svärd -98 Kils AIK 31,20
2 Elina Olsson -98 Kils AIK 31,80
3 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 32,64
4 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn 32,84
5 Ida Hedin -98 Kils AIK 33,46
6 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta 33,66
7 Alva Mossberg -98 KFUM Arvika 34,45
8 Emma Olsson -98 IF Göta 35,17
9 Louise Vestlund -98 Kils AIK 36,36
10 Johanna Edgren -98 SK Bore 40,40

    F11 400 M      
1 Sarah Bennetoft -98 Säffle FIK 1.14,35
2 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 1.17,29
3 Alva Mossberg -98 KFUM Arvika 1.22,37
4 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn 1.22,48
5 Ida Hedin -98 Kils AIK 1.23,20
6 Ida Spetzig -98 IFK Sunne 1.23,90
7 Sonja Bergqvist -98 IFK Sunne 1.25,18
8 Emma Olsson -98 IF Göta 1.26,45
9 Ellen Wiberg -98 IFK Sunne 1.31,71

    F11 HÖJD      
1 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn 1,21
2 Ellen Abrahamsson -98 Kils AIK 1,15
3 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 1,10
4 Emma Olsson -98 IF Göta 1,05
5 Erica Bengtsson -98 Ransäters AIS 1,00

    F11 LÄNGD ZON      
1 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 3,83
2 Ida Hedin -98 Kils AIK 3,81
3 Sarah Bennetoft -98 Säffle FIK 3,77
4 Elina Olsson -98 Kils AIK 3,68
5 Ellen Abrahamsson -98 Kils AIK 3,67
6 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn 3,64
7 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta 3,44
8 Alva Mossberg -98 KFUM Arvika 3,31
9 Emma Olsson -98 IF Göta 3,29
10 Sonja Bergqvist -98 IFK Sunne 3,17
11 Louise Vestlund -98 Kils AIK 3,05
12 Erica Bengtsson -98 Ransäters AIS 3,03
13 Maja Nordstrand -98 Ransäters AIS 2,69

    F11 KULA 2,0      
1 Louise Vestlund -98 Kils AIK 9,10
2 Elina Olsson -98 Kils AIK 7,63
3 Victoria Sandsjoe -98 IF Göta 7,62
4 Maja Nordstrand -98 Ransäters AIS 7,54
5 Elin Johansson -98 IFK Kristinehamn 7,36
6 Amanda Berggren -98 Ransäters AIS 7,13
7 Ellen Abrahamsson -98 Kils AIK 6,56
8 Ida Hedin -98 Kils AIK 6,50
9 Emma Olsson -98 IF Göta 5,76
10 Erica Bengtsson -98 Ransäters AIS 5,24
11 Johanna Edgren -98 SK Bore 5,18

    F10 60 M  HEAT 1  Vind +1,1  
1 Julia Arlestrand -99 IFK Sunne 9,64 Final
2 Alexandra Larsen -99 Ransäters AIS 10,24 Final
3 Karin Åhlén -99 SK Bore 10,31 Final
4 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn 10,60
5 Maja Mikkelsen -99 KFUM Arvika 11,13

    F10 60 M  HEAT 2  Vind +0,5  
1 Sandra Vestlund -99 Kils AIK 9,31 Final
2 Erika Blomkvist -99 IFK Sunne 10,06 Final
3 Nellie Tryggvesson -99 IFK Kristinehamn 10,77
4 Victoria Levander -99 Ludvika FFI 10,79

    F10 60 M  HEAT 3  Vind +1,5  
1 Kimmi Nordström -99 Ransäters AIS 9,96 Final
2 Beatrice Johanson -99 KFUM Arvika 10,33
3 Louise Thorén -99 Ransäters AIS 10,42
4 Emilia Engström -99 Filipstads FIK 10,50
5 Maja Andersson -99 KFUM Arvika 10,64

    F10 60 M  FINAL  Vind -1,4  
1 Sandra Vestlund -99 Kils AIK 9,68
2 Julia Arlestrand -99 IFK Sunne 9,94
3 Kimmi Nordström -99 Ransäters AIS 10,27
4 Erika Blomkvist -99 IFK Sunne 10,29
5 Alexandra Larsen -99 Ransäters AIS 10,48
6 Karin Åhlén -99 SK Bore 10,58

    F10 400 M      
1 Julia Arlestrand -99 IFK Sunne 1.21,08
2 Louise Thorén -99 Ransäters AIS 1.21,94
3 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn 1.22,84
4 Maja Andersson -99 KFUM Arvika 1.28,72
5 Erika Blomkvist -99 IFK Sunne 1.32,97

    F10 HÖJD      
1 Erika Blomkvist -99 IFK Sunne 1,20
2 Victoria Levander -99 Ludvika FFI 1,10
3= Karin Åhlén -99 SK Bore 1,05
3= Nellie Tryggvesson -99 IFK Kristinehamn 1,05
5= Kimmi Nordström -99 Ransäters AIS 1,00
5= Beatrice Johanson -99 KFUM Arvika 1,00
7= Maja Mikkelsen -99 KFUM Arvika 0,95
7= Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn 0,95
9= Alexandra Larsen -99 Ransäters AIS 0,85
9= Frida Karlsson -99 IFK Kristinehamn 0,85

    F10 LÄNGD ZON      
1 Sandra Vestlund -99 Kils AIK 3,88
2 Julia Arlestrand -99 IFK Sunne 3,67
3 Beatrice Johanson -99 KFUM Arvika 3,34
4 Erika Blomkvist -99 IFK Sunne 3,25
5 Victoria Levander -99 Ludvika FFI 3,20
6 Alexandra Larsen -99 Ransäters AIS 3,17
7 Karin Åhlén -99 SK Bore 3,14
8 Kimmi Nordström -99 Ransäters AIS 3,12
9 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn 3,10
10 Emilia Engström -99 Filipstads FIK 3,08
11 Klara Bergström -99 IFK Sunne 3,07
12 Nellie Tryggvesson -99 IFK Kristinehamn 3,06
13 Louise Thorén -99 Ransäters AIS 2,99
14 Maja Andersson -99 KFUM Arvika 2,88
15 Frida Karlsson -99 IFK Kristinehamn 2,85
16 Maja Mikkelsen -99 KFUM Arvika 2,62

    F10 KULA 2,0      
1 Ida Stenbäck -99 SK Bore 7,67
2 Sandra Vestlund -99 Kils AIK 7,60
3 Nellie Tryggvesson -99 IFK Kristinehamn 6,62
4 Maja Andersson -99 KFUM Arvika 6,61
5 Beatrice Johanson -99 KFUM Arvika 5,89
6 Alexandra Larsen -99 Ransäters AIS 5,70
7 Maja Mikkelsen -99 KFUM Arvika 5,19
8 Louise Thorén -99 Ransäters AIS 4,93
9 Frida Karlsson -99 IFK Kristinehamn 4,51
10 Julia Thorstensson -99 IFK Kristinehamn 4,19

    F9 60 M  HEAT 1  Vind +0,3  
1 Ella Asplund -00 SK Bore 9,82 Final
2 Sofia Persson -00 KFUM Arvika 10,07 Final
3 Kristin Larsson -00 Ransäters AIS 10,58 Final
4 Victoria Magnusson -00 IFK Sunne 10,99 Final
5 Miranda Nilsson -00 SK Bore 11,04
6 Julia Bengtsson -00 Ransäters AIS 12,04

    F9 60 M  HEAT 2  Vind +0,8  
1 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK 9,08 Final
2 Louise Hedestad -00 Kils AIK 10,58 Final
3 Nadja Eliasson -00 Ransäters AIS 11,01
4 Amanda Norberg -00 Sunne 11,09
5 Sofia Karlsson -00 Ransäters AIS 11,36
6 Elinor Bergqvist -00 IFK Sunne 11,67

    F9 60 M  FINAL  Vind 0,0  
1 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK 9,30
2 Ella Asplund -00 SK Bore 9,72
3 Sofia Persson -00 KFUM Arvika 10,16
4 Kristin Larsson -00 Ransäters AIS 10,53
5 Louise Hedestad -00 Kils AIK 10,70
6 Victoria Magnusson -00 IFK Sunne 11,26

    F9 400 M      
1 Victoria Magnusson -00 IFK Sunne 1.22,60
2 Miranda Nilsson -00 SK Bore 1.26,82
3 Nadja Eliasson -00 Ransäters AIS 1.34,39

    F9 HÖJD      
1 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK 1,20
2 Miranda Nilsson -00 SK Bore 1,05
3 Ella Asplund -00 SK Bore 1,00
4 Victoria Magnusson -00 IFK Sunne 1,00
5 Kristin Larsson -00 Ransäters AIS 0,95
6 Nathalie Lemark -00 IF Kville 0,95
7 Sofia Karlsson -00 Ransäters AIS 0,90
8 Nadja Eliasson -00 Ransäters AIS 0,85
9 Ellinor Strand -00 Filipstads FIK 0,85
10 Julia Bengtsson -00 Ransäters AIS 0,70

    F9 LÄNGD ZON      
1 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK 3,85
2 Sofia Persson -00 KFUM Arvika 3,62
3 Ella Asplund -00 SK Bore 3,35
4 Miranda Nilsson -00 SK Bore 3,13
5 Louise Hedestad -00 Kils AIK 3,12
6 Kristin Larsson -00 Ransäters AIS 3,10
7 Amanda Norberg -00 Sunne 3,02
8 Victoria Magnusson -00 IFK Sunne 2,92
9 Nadja Eliasson -00 Ransäters AIS 2,88
10 Sofia Karlsson -00 Ransäters AIS 2,74
11 Julia Bengtsson -00 Ransäters AIS 2,44
12 Nathalie Lemark -00 IF Kville 2,30

    F9 KULA 2,0      
1 Hedvig Pettersson -00 Kils AIK 6,67
2 Kristin Larsson -00 Ransäters AIS 6,12
3 Miranda Nilsson -00 SK Bore 5,18
4 Sofia Persson -00 KFUM Arvika 5,14
5 Louise Hedestad -00 Kils AIK 5,06
6 Julia Bengtsson -00 Ransäters AIS 4,80
7 Victoria Magnusson -00 IFK Sunne 4,78
8 Ellinor Strand -00 Filipstads FIK 4,11
9 Sofia Karlsson -00 Ransäters AIS 3,79
10 Nadja Eliasson -00 Ransäters AIS 3,61

    F8 60 M  HEAT 1  Vind 0,0  
1 Clara Hedling -01 KFUM Arvika 10,66 Final
2 Alva Pettersson -02 Kils AIK 10,80 Final
3 Johanna Levander -01 Ludvika FFI 11,62 Final
4 Matilda Strand -02 Filipstads FIK 12,15
5 Linn Thorén -01 Ransäters AIS 12,70
6 Tilda Bergström -02 IFK Sunne 13,05

    F8 60 M  HEAT 2  Vind 0,0  
1 Wilma Larsson -01 Ransäters AIS 11,13 Final
2 Elina Larsson -01 Kils AIK 11,33 Final
3 Ellen Edvinsson -02 IK Vikings FIK 11,37 Final
4 Emilia Larsson -01 KFUM Arvika 12,83
5 Ebba Hallesson -02 IFK Sunne 13,06

    F8 60 M  FINAL  Vind +0,1  
1 Clara Hedling -01 KFUM Arvika 10,73
2 Alva Pettersson -02 Kils AIK 10,87
3 Wilma Larsson -01 Ransäters AIS 11,14
4 Ellen Edvinsson -02 IK Vikings FIK 11,25
5 Elina Larsson -01 Kils AIK 11,74
6 Johanna Levander -01 Ludvika FFI 11,90

    F8 400 M      
1 Tilda Bergström -02 IFK Sunne 1.42,36
2 Ellen Edvinsson -02 IK Vikings FIK 1.43,16
3 Ebba Hallesson -02 IFK Sunne 1.48,45
4 Linn Thorén -01 Ransäters AIS 2.19,39

    F8 HÖJD      
1 Johanna Levander -01 Ludvika FFI 0,93
2 Alva Pettersson -02 Kils AIK 0,90
3 Wilma Larsson -01 Ransäters AIS 0,85
4 Ellen Edvinsson -02 IK Vikings FIK 0,85

    F8 LÄNGD ZON      
1 Elina Larsson -01 Kils AIK 2,90
2 Alva Pettersson -02 Kils AIK 2,85
3 Ellen Edvinsson -02 IK Vikings FIK 2,84
4 Johanna Levander -01 Ludvika FFI 2,75
5 Wilma Larsson -01 Ransäters AIS 2,73
6 Clara Hedling -01 KFUM Arvika 2,57
7 Matilda Strand -02 Filipstads FIK 2,55
8 Tilda Bergström -02 IFK Sunne 2,35
9 Ebba Hallesson -02 IFK Sunne 2,24
10 Emilia Larsson -01 KFUM Arvika 2,23
11 Linn Thorén -01 Ransäters AIS 2,10

    F8 KULA 2,0      
1 Wilma Larsson -01 Ransäters AIS 4,69
2 Clara Hedling -01 KFUM Arvika 3,71
3 Alva Pettersson -02 Kils AIK 3,55
4 Tilda Bergström -02 IFK Sunne 3,49
5 Linn Thorén -01 Ransäters AIS 3,01
6 Emilia Larsson -01 KFUM Arvika 2,70
7 Ellen Edvinsson -02 IK Vikings FIK 2,65

  Resultatlistan skapad av WindAthletics friidrottsprogram
Uppdaterad: 15 NOV 2009 13:56 Skribent: Mats Svärdsen

Postadress:
IFK Sunne FIK - Friidrott
Box 292
68626 Sunne

Kontakt:
Tel: 0705839689
E-post: mats.svardsen@sunne....

Se all info